PL ENG

Nowości


KOLEKCJA OPI NA GWIAZD(K)Ę!!!

Już po raz drugi Gwen Stefani sygnuje swoim imieniem i nazwiskiem limitowaną kolekcję lakierów OPI. Nic dziwnego, w końcu taka gwiazda jak ona, to ikona stylu! Niepowtarzalne kolory zamknięte w kultowych buteleczkach, mieniące się brokaty i 18karatowy złoty top coat, to ekskluzywna  propozycja od OPI na Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i, oczywiście, Karnawał.

 

 

 

Sięgnij gwiazd i uzyskaj efekt Gwen na paznokciach dzięki kolekcji Holiday 2014, w której znajdziesz aż 18 kolorów lakierów. Głębokie fiolety, kultowe rubiny i czerwienie (ulubiony kolor piosenkarki!), z nutą srebra i akcentem ciemnej butelkowej zieleni sprawią, że w te Święta poczujesz się naprawdę jak gwiazda.

 

 

Lakiery z kolekcji:
Just BeClaus Kiss Me – Or Elf I Carol About You
Christmas Gone Plaid Red Figers & Mistletoes First Class Desires
Sleigh Parking Only Rollin’ in Cashmere In a Holidaze
Love is Hot and Coal Fashion a Bow Cinnamon Sweet
What’s You Point-settia? UnFrost My Heart I’ll Tinsel You In (lakier brokatowy)

Snow Globetrotter (lakier brokatowy)

Comet in the Sky (lakier brokatowy)

So Elegant (lakier brokatowy)

 

Kolekcja w systemie GelColor dostępna w II połowie listopada 2014.

 

 


 

 

NORDIC 

  

Jesienno –Zimowa kolekcja lakierów OPI i Gel Color to 12 kolorów rodem ze Skandynawii. Kolekcja NORDIC to przepiękne brązy niczym szwedzkie cynamonowe bułeczki odcienie, które są odbiciem malowniczych domów w Danii.

 

Źródło: opinails.pl

 

 


 

 

HALLOWEEN PEANUTS


 

Halloween: kolory OPI na Hallowenowe zabawy i nie tylko to słoneczny żółty, kruczo-kremowa czerń, a także lakiery brokatowe, dla wzmocnienia hallowinowego akcentu OPI w tek kolekcji dołącza paznokciowe nalepki. Lakiery z tej kolekcji: Good Grief!, Where’s My Blanket???, WHO ARE YOU CALLING BOSSY?!?, To Be or Not to Beagle.

Zródło: opinails.pl